Ανακοίνωση εξετάσεων | Φεβρουάριος 2018

Οι φοιτητές που έχουν παρακολουθήσει το μάθημα της ΟΥΡΟΛΟΓΙΑΣ στην Ά Ουρολογική Κλινική και δεν έχουν απουσίες πέραν των δύο ωριαίων που δικαιούνται, μπορούν να υποβάλλουν δήλωση για τις εξετάσεις του Ιανουαρίου από Τετάρτη 17 Ιανουαρίου 2018 μέχρι και την Δευτέρα 29 Ιανουαρίου 2018, μέσω της ιστοσελίδας της κλινικής.

Βασικές προϋπόθεσεις είναι:

• Να συμπληρώσετε την φόρμα "Υποβολή δήλωσης για τις εξετάσεις" που βρίσκεται στο σιτε των φοιτητών.
    Σε περίπτωση που δεν έχετε λογαριασμό στην ιστοσελίδα της κλινικής και δεν έχετε πρόσβαση στο σιτε των φοιτητών, θα πρέπει να δημιουργήσετε έναν λογαρισμό επιλέγοντας τον ρόλο ως φοιτητές. Στην συνέχεια ο διαχειριστής της ιστοσελίδας θα ενεργοποιήσει τον λογαριασμό σας και έπιετα θα μπορέσετε να κάνετε login και υποβολή δήλωσης. Είναι πιθανόν το email επιβεβαίωσης εγγραφής να πάει στην spam αλληλογραφία.
  • η αξιολόγηση του μαθήματος και των διδασκόντων.

Οι εξετάσεις θα πραγματοποιηθούν την Τρίτη 6 Φεβρουαρίου. Για την ώρα και το μέρος θα ακολουθήσει σχετική ανακοίνωση.