Ανακοίνωση εξετάσεων | Ιούνιος 2016

Οι φοιτητές που έχουν παρακολουθήσει το μάθημα της ΟΥΡΟΛΟΓΙΑΣ στην Ά Ουρολογική Κλινική και δεν έχουν απουσίες πέραν των δύο ωριαίων που δικαιούνται, μπορούν να υποβάλλουν δήλωση για τις εξετάσεις του Ιουνίου από Δευτέρα 30 Μαΐου έως και την Παρασκευή 10 Ιουνίου, μέσω της φόρμας υποβολής δήλωσης για τις εξετάσεις εαρινού εξαμήνου 2016.
Βασική προϋπόθεση είναι η σύνδεση μέσω του λογαριασμού σας. Σε περίπτωση που δεν έχετε, θα πρέπει να δημιουργήσετε έναν επιλέγοντας τον ρόλο ως φοιτητές , ο διαχειριστής της ιστοσελίδας να ενεργοποιήσει τον λογαριασμό σας και στη συνέχεια να κάνετε login.
Οι εξετάσεις του μαθήματος θα γίνουν την Τρίτη 21 Ιουνίου, για την ώρα και το μέρος θα ακολουθήσει σχετική ανακοίνωση.