Ανακοίνωση εξετάσεων | Ιούλιος 2018

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΟΥΡΟΛΟΓΙΑΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΕΠΙ ΠΤΥΧΙΟ ΦΟΙΤΗΤΕΣ

Οι εξετάσεις Ουρολογίας, για τους επί πτυχίο φοιτητές που έχουν παρακολουθήσει το μάθημα στην Α ́ Ουρολογική Κλινική και έχουν δηλώσει συμμετοχή*, θα πραγματοποιηθούν την Τρίτη 3 Ιουλίου και ώρα 4:00 - 5:00μ.μ., στην αίθουσα εκπαίδευσης της Α ́ Ουρολογικής Κλινικής Α.Π.Θ. στο 2ο όροφο πάνω από τα επείγοντα.

Δικαίωμα συμμετοχής έχουν μόνο οι επί πτυχίο φοιτητές.

Από τη Γραμματεία
Α' Ουρολογική Κλινική

* Η δήλωση συμμετοχής για την εξέταση του μαθήματος γίνεται μέσω της ιστοσελίδας της κλινικής. Σε περίπτωση που δεν έχετε λογαριασμό θα πρέπει να δημιουργήσετε έναν επιλέγοντας τον ρόλο ως φοιτητές στην συνέχεια ο διαχειριστής της ιστοσελίδας θα ενεργοποιήσει τον λογαριασμό σας και έπειτα θα μπορέσετε να κάνετε login και να δηλώσετε συμμετοχή για τις εξετάσεις του μαθήματος. Για τεχνικά προβλήματα (όπως πρόβλημα με το password, username κτλ) επικοινωνείτε στο email aklinikhgennimatas@gmail.com και όχι με την γραμματεία.

** Η φόρμα θα είναι ανοικτή από την Δευτέρα 18 Ιουνίου έως και την Παρασκευή 29 Ιουνίου.