Ανακοίνωση εξετάσεων | Σεπτέμβριος 2017

Οι φοιτητές που έχουν παρακολουθήσει το μάθημα της ΟΥΡΟΛΟΓΙΑΣ στην Ά Ουρολογική Κλινική και δεν έχουν απουσίες πέραν των δύο ωριαίων που δικαιούνται, μπορούν να υποβάλλουν δήλωση για τις εξετάσεις του Σεπτεμβρίου από Δευτέρα 4 Σεπτεμβρίου 2017 μέχρι και την Δευτέρα 18 Σεπτεμβρίου 2017, μέσω της ιστοσελίδας της κλινικής.

Βασική προϋπόθεση είναι η σύνδεση μέσω του λογαριασμού σας. Σε περίπτωση που δεν έχετε λογαριασμό στην ιστοσελίδα της κλινικής, θα πρέπει να δημιουργήσετε έναν επιλέγοντας τον ρόλο ως φοιτητές στην συνέχεια ο διαχειριστής της ιστοσελίδας θα ενεργοποιήσει τον λογαριασμό σας και έπιετα θα μπορέσετε να κάνετε login.

Οι εξετάσεις του μαθήματος θα γίνουν την Παρασκευή 22 Σεπτεμβρίου και ώρα 13:00.