Ανακοίνωση εξετάσεων | Σεπτέμβριος 2019

Οι εξετάσεις Ουρολογίας για τους φοιτητές που έχουν παρακολουθήσει το μάθημα στην Α΄ Ουρολογική Κλινική και έχουν δηλώσει συμμετοχή, θα πραγματοποιηθούν την Παρασκευή 20 Σεπτεμβρίου και ώρα 1:00 - 2:00μ.μ., στο αμφιθέατρο του νοσοκομείου στο ισόγειο του κτιρίου Επειγόντων.

Η υποβολή δήλωσης θα παραμείνει ανοικτή από Πέμπτη 12 Σεπτεμβρίου έως και Τετάρτη 18 Σεπτεμβρίου 2019.

* Σε περίπτωση που δεν έχετε λογαριασμό θα πρέπει να δημιουργήσετε έναν επιλέγοντας τον ρόλο ως φοιτητές. Στην συνέχεια ο διαχειριστής της ιστοσελίδας θα ενεργοποιήσει τον λογαριασμό σας και έπειτα θα μπορέσετε να κάνετε login ωστέ να συνδεθείτε στην ιστοσελίδα και να δηλώσετε συμμετοχή για τις εξετάσεις του μαθήματος.
Για τεχνικά προβλήματα (όπως πρόβλημα με το password, username κτλ) επικοινωνείτε στο email aklinikhgennimatas@gmail.com και όχι με την γραμματεία.