Ανακοίνωση εξετάσεων | Φεβρουάριος 2019

Οι φοιτητές που έχουν παρακολουθήσει το μάθημα της ΟΥΡΟΛΟΓΙΑΣ στην Α΄ Ουρολογική Κλινική και δεν έχουν απουσίες πέραν των δύο ωριαίων που δικαιούνται και δεν εκκρεμεί η υποχρεωτική εφημερία, μπορούν να υποβάλλουν δήλωση για τις εξετάσεις από Παρασκευή 18 Ιανουαρίου 2019 μέχρι και την Πέμπτη 31 Ιανουαρίου 2019, μέσω της ιστοσελίδας της κλινικής.

Βασικές προϋποθέσεις είναι:

• Συμπλήρωση της φόρμας Υποβολής δήλωσης για τις εξετάσεις του χειμερινού εξαμήνου (απαιτείται η ύπαρξη ή η δημιουργία λογαριασμού ως φοιτητές ώστε να έχετε πρόσβαση στην φόρμα. * )
  • η αξιολόγηση του μαθήματος και των διδασκόντων

Οι εξετάσεις θα πραγματοποιηθούν την Τρίτη 5 Φεβρουαρίου 2019. Για την ώρα και το μέρος θα ακολουθήσει νέα ανακοίνωση..

* Σε περίπτωση που δεν έχετε λογαριασμό θα πρέπει να δημιουργήσετε έναν επιλέγοντας τον ρόλο ως φοιτητές. Στην συνέχεια ο διαχειριστής της ιστοσελίδας θα ενεργοποιήσει τον λογαριασμό σας και έπειτα θα μπορέσετε να κάνετε login ωστέ να συνδεθείτε στην ιστοσελίδα και να δηλώσετε συμμετοχή για τις εξετάσεις του μαθήματος.
Για τεχνικά προβλήματα (όπως πρόβλημα με το password, username κτλ) επικοινωνείτε στο email aklinikhgennimatas@gmail.com και όχι με την γραμματεία.