Ανακοίνωση εξετάσεων | Σεπτέμβριος 2018

Οι φοιτητές που έχουν παρακολουθήσει το μάθημα της ΟΥΡΟΛΟΓΙΑΣ στην Ά Ουρολογική Κλινική και δεν έχουν απουσίες πέραν των δύο ωριαίων που δικαιούνται, μπορούν να υποβάλλουν δήλωση για τις εξετάσεις του Σεπτεμβρίου από Τετάρτη 5 Σεπτεμβρίου 2018 μέχρι και την Τρίτη 18 Σεπτεμβρίου 2018, μέσω της ιστοσελίδας της κλινικής.

Βασική προϋπόθεση είναι η ύπαρξη ή η δημιουργία λογαριασμού ως φοιτητές ώστε στη συνέχεια να κάνετε log in. *

Οι εξετάσεις θα πραγματοποιηθούν την Παρασκευή 21 Σεπτεμβρίου 2018 και ώρα 13:00. Για την αίθουσα θα γίνει νέα ανακοίνωση.

* Σε περίπτωση που δεν έχετε λογαριασμό θα πρέπει να δημιουργήσετε έναν επιλέγοντας τον ρόλο ως φοιτητές. Στην συνέχεια ο διαχειριστής της ιστοσελίδας θα ενεργοποιήσει τον λογαριασμό σας και έπειτα θα μπορέσετε να κάνετε login ωστέ να συνδεθείτε στην ιστοσελίδα και να δηλώσετε συμμετοχή για τις εξετάσεις του μαθήματος.
Για τεχνικά προβλήματα (όπως πρόβλημα με το password, username κτλ) επικοινωνείτε στο email aklinikhgennimatas@gmail.com και όχι με την γραμματεία.